Justice League

Justice League’in 4 saatlik Zach Snyder versiyonu duyuruldu

Justice League: Zack Snyder cut HBO Max’e geliyor!

Film 4 saatlik Zack Snyder versiyonuyla HBO Max’e gelmeye hazırlanıyor!

Vizyona girmesinden bu yana yaklaşık 3 yıl geçen Justice League filminin Snyder Cut versiyonu HBO Max’e geliyor. DC’nin Marvel’ın Avengers filmlerine rakip olarak çıkardığı ancak pek de başarı yakalayamayan ve özellikle hikaye eksikliği gerekçesiyle oldukça kötü eleştiriye maruz kalan film için özel bir sürüm geliyor.

20 yaşındaki kızının Justice League filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile filmin 4 saatlik bir versiyonunu hazırlıyor. Yeni versiyonunun orijinal filmden farklı olması bekleniyor. Filmin yapımcı şirketi Warner Bros, Justice League’in 4 saatlik Zach Snyder versiyonunun önümüzdeki sene HBO Max’te yayımlanacağını duyurdu.

Hayranlar film için Zack Snyder’ı istiyorlardı

2017’de yayımlandığı günden beri Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki bir versiyonun çıkmasını isteyen hayranlar, bunun için “#ReleasetheSnyderCut” etiketiyle sosyal medyada gündem oluşturmaya çalıştılar. Bu kampanyalara filmin yıldızları Ben Affleck, Gal Gadot gibi oyuncular da katılmıştı. Çağrılara sonunda yanıt veren Warner Bros ise Justice League’in Zack Snyder versiyonunun 2021’de HBO Max üzerinden yayımlanacağının haberini verdi.

Konuyla ilgili açıklama yapan Zack Snyder, SnyderCut hareketini destekleyen herkese teşekkür ederek, “Snyder versiyonu tamamen yeni bir şey olacak. Özellikle filmi sinemada izleyenleri yepyeni bir deneyim bekliyor.” şeklinde açıklama yaptı.

Justice League

Filmin WarnerMedia’nın çevrimiçi içerik platformu olan HBO Max’te yayımlanacağı 4 saatlik SnyderCut versiyonu, 2021 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak. Bir film için bile uzun olan bu 4 saatlik sürenin 6 parça haline getirilip bir mini dizi şeklinde yayımlanabileceği de söylentiler arasında. Film ile ilgili yeni gelişmelere sitemizden ulaşabilirsiniz.

Bir başka DC yapımı olan The Batman filmi ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/andy-serkis-the-batman-hakkinda-konustu/

Justice League ilk filminin fragmanı;

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.