Justice League: The Synder Cut çekimlerine başlandı

mm
justice league

Zack Snyder, bir mini dizi olarak planladığı Justice League’in ek sahne çekimlerine resmi olarak başladı. Yönetmen, sosyal medya üzerinden Justice League set sandalyesini paylaştı.

20 yaşındaki kızının Justice League filminin çekimleri sırasında intihar etmesi sebebi ile yönetmenliğe ara veren Zack Synder’in, olayın öncesinde yaptığı çekimler ile filmin orijinal filmden farklı olacak 4 saatlik bir versiyonunu hazırladığını duyurmuştuk. Filmin yapımcı şirketi olan Warner Bros, HBO Max’te yayımlanacağını duyurdu ve Justice League’in 4 saatlik Zach Snyder versiyonundan şimdi ise yeni bir gelişme geldi.

Zack Snyder, bugün resmi Twitter hesabından paylaştığı bir gönderi ile Justice League: The Synder Cut çekimlerine kesin olarak başlandığını duyurdu.

Justice League: The Synder Cut

The Synder Cut hakkında bildiklerimiz

2017’de yayımlandığı günden beri Zack Snyder’ın yönetmenliğindeki bir versiyonun çıkmasını isteyen hayranlar, bunun için “#ReleasetheSnyderCut” etiketiyle sosyal medyada gündem oluşturmaya çalıştılar. Bu kampanyalara filmin yıldızları Ben Affleck, Gal Gadot gibi oyuncular da katılmıştı. Çağrılara sonunda yanıt veren Warner Bros ise Justice League’in, Zack Snyder versiyonunun HBO Max üzerinden yayımlanacağının haberini vermişti.

Filmin WarnerMedia’nın çevrimiçi içerik platformu olan HBO Max’te yayımlanacağı 4 saatlik Snyder Cut versiyonu, 2021 yılı içerisinde izleyici ile buluşacak. Bir film için bile uzun olan bu 4 saatlik süre, 6 bölümlük bir mini dizi halinde paylaşılacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Narcos: Mexico
mm

Narcos: Mexico 3. sezon onayı aldı

Sonraki
the queen's gambit

The Queen’s Gambit 2. sezonu olacak mı?