jwd

Jurassic World: Dominion çekimlerine yakında devam edilecek!

Jurassic World: Dominion Çekimleri Temmuz’da Başlayacak!

jurassic world

Bryce Dallas Howard ve Chris Pratt‘ın oynadığı Jurassic World: Dominion, çekimin devam edeceğini resmen açıkladı. Koronavirüs nedeniyle askıya alınan set, Temmuz ayı içerisinde devam edecek.

Jurassic World: Dominion Mart ayından beri yayılan pandemi nedeniyle iptal edildi. Universal Pictures’ın yaptığı resmi açıklamaya göre, Jurassic World: Dominion’ın çekimlerine Temmuz ayında devam edilecek. Universal bu konuda şu açıklamayı yaptı:

Belirtileri olan herkes evlerine gönderilmeden önce karantinaya alınacak. Güvenliği sağlamak amacıyla oluşturulan protokollere uyum sağladığımızdan emin olmak istiyoruz. Maliyet önceliğimiz değil. Bizi ilgilendiren kısım güvenlik.”

Birçok film stüdyosu ve şirketi Hollywood’un üretmeye devam etmesini sağlamaya başladı. Film ve televizyon alanlarında ortaklaşa yeni kurallar oluşturuldu. Ancak, birçok film ekibi zaten yurt dışında çekim yapmaktan hoşlanıyor. “Avatar 2”, “Shang-Chi” ve diğer büyük bütçe üretimleri bunlardan sadece birkaçı.

Jurassic World: Dominion’ın yönetmenliğini Colin Trevorrow üstleniyor. Eğer Koronavirüs salgınının önüne geçilebilirse ve sinemalar sağlıklı bir şekilde devamlılığını sürdürebilirse Jurassic World: Dominion 11 Haziran 2021’de izleyici karşısında olacak.

Jurassic World: Dominion ile ilgili başka bir haberi okumak isterseniz;

https://seyrederiz.com/jurassic-world-dominion-sonrasi-seri-yeni-bir-doneme-gececek/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.