Julianne Margulies, The Morning Show kadrosuna katıldı

mm
The Morning Show

The Good Wife, The Hot Zone ve Emergency Room gibi birçok yapım ile tanınan Julianne Margulies, yeni projesini belirledi. Geçtiğimiz saatlerde oyuncunun, Apple TV+ yapımı The Morning Show dizisinin ikinci sezon kadrosuna katıldığı duyuruldu.

The Morning Show

The Morning Show konusu

Dizi, büyük bir ABD kanalında Aniston ve Witherspoon’un oynadığı haberciler üzerinden yapılan kurgusal bir sabah haber şovunun perde arkasını anlatıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Julianne Margulies dışında; Jennifer Aniston, Steve Carell, Reese Witherspoon, Billy Crudup, Mark Duplass, Nestor Carbonell, Bel Powley, Karen Puttman ve Desean Terry gibi birçok önemli isim yer alıyor. Oyuncu, ikinci sezonda UBA News için çalışan Laura Peterson isimli bir spikere hayat verecek.

Jennifer Aniston ve Reese Witherspoon, dizide oyuncu kadrosunun yanı sıra yönetici yapımcılar olarak da yer alıyor. The Morning Show, showrunner ve yönetici yapımcı olarak hizmet veren Kerry Ehrin tarafından geliştiriliyor. Dizinin ikinci sezon çalışmalarına ne zaman başlanacağı ve ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak önümüzdeki dönemde dizi hakkında yeni gelişmelerin duyurulması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.
Total
0
Shares
Önceki
Babylon
mm

Babylon filminin başrolü değişti

Sonraki
Netflix
mm

Netflix, Türkiye’de ofis açıyor