Dark 3. sezon geliyor

mm
dark

Dark’ın yeni sezon tarihi belli oldu mu?

Netflix’in ilk kez 2017 yılında yayımladığı ilk Alman yapımı olan bilim kurgu tarzındaki dizisi Dark‘ın, 2. sezonu geçtiğimiz yıl 21 Haziran’da yayımlanmıştı. Üçüncü sezonun, serinin finali olması beklenen dizinin oyuncuları instagram hesaplarında paylaştıkları fotoğraflar ile yeni sezonun yakın bir tarihte çıkacağını söylediler.

dark

Dark dizisinin konusu:

İzleyiciler tarafından oldukça olumlu eleştiri alan dizi, Winden isimli bir Alman kasabasında iki çocuğun kaybolması üzerinde gelişen olayların bir anda geçmiş ve gelecek karmaşasında kaldığınız radyoaktif sızıntılar ve zaman makinesine şahit olacağınız birçok etkeni konu ediniyor.

Dizinin ikinci sezonunun, dizi için önemli olan bir tarihte yayımlanmış olması, dizinin üçüncü sezonunda da benzer bir hamlenin gelebileceğini düşündürüyor. Bu bağlamda kesin olmamakla birlikte dizinin üçüncü sezonunun, dizide kıyamet günü olarak belirtilen 21 Haziran 2020 tarihinde yayımlanması öngörülüyor.

Dark oyuncuları Louis Hofmann, Lisa Vicari ve dizinin yönetmeni Baran Odar “Son döngü yakında başlıyor…tik tak…” notu ile instagram hesaplarından bu fotoğrafları paylaştı;

https://www.instagram.com/p/CAaRqStK920/

Dizi ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir diğer final sezonu sürecinde olan 13 Reasons Why hakkındaki yazıya aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz

https://seyrederiz.com/?p=5217&preview=true

Ayrıca dizinin ilk iki sezonunun fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
waiting for the barbarians filmloverss

Waiting for the Barbarians, Ağustos ayında VOD platformlarında yayımlanacak

Sonraki
E872F998 7530 46E9 8E90 C9D6103325B8

Jujutsu Kaisen’den ilk tanıtım fragmanı geldi