The New Wilderness kitabı diziye uyarlanıyor

the new wilderness

Diana Cook’un çok satan romanı “The New Wilderness”, Warner Bros. ve Matt Reeves ortaklığında televizyon dizisine uyarlanacak. Şu sıralar çok beklenen The Batman filmiyle meşgul olan Matt Reeves’in, karşımıza ne çıkaracağı merak konusu.

Warner Bros Television, çok satan kitaptan uyarlanacak olan dizinin çalışmalarına başlandığını duyurdu. Yazar Diana Cook, dizinin pilot bölümünü yazacak ve projenin yönetici yapımcılığını üstelenecek. Carly Way dizinin denetleyici yapımcısı olurken; Reeves, Daniel Pipski ve Adam Kassan, 6. ve Idaho adına yapımcılığı yürütecek. Bu adı geçen yapımcılar ve şirketleri, Warner Bross TV’de genel anlaşma altında bulunuyorlar.

The New Wilderness konusu

İklim değişikliğinin harap ettiği bir dünyada bir annenin kızını kurtarmak için verdiği savaşı konu alıyor. Bea’nin beş yaşındaki kızı Agnes yavaş yavaş tükeniyor ve artık nüfusun çoğunun evi olarak adlandırdığı aşırı gelişmiş metropolün kirliliği tarafından tüketiliyor. Şehirde kalırlarsa, Agnes ölecek. Tek bir alternatif var: İnsanların her zaman yasak olduğu, el değmemiş, korunan toprakların son alanı olan Wilderness State. Bea, Agnes ve on sekiz kişi daha yaşamak için gönüllü olarak Wilderness State’e bir deneyde kobay olmak şartıyla giderler.

Total
0
Shares
Önceki
paul mescal the rolling stones klibinde

Paul Mescal, The Rolling Stones’un Scarlet klibinde rol aldı

Sonraki
judas and the black messiah

Judas and the Black Messiah filminden fragman yayımlandı