Jared Padalecki, favori Supernatural bölümünü açıkladı

mm
Supernatural

Supernatural dizisi, 15. sezon ile sona erecek. Dizinin başrolü Jared Padalecki, Supernatural’daki favori bölümünü açıkladı.

Başrollerinde Jensen Ackles ile Jared Padalecki‘nin bulunduğu ve 2005 yılından beri izleyici karşısına çıkan Supernatural dizisi, ABD’nin en uzun dizisi unvanına sahip. Dizi, bize Sam ve Dean adındaki Winchester kardeşlerin; şeytanlar, melekler, mitolojik canlılar ve lanetli eşyalarla olan maceralarını anlatıyor. 15 sezon boyunca yarattığı hayran kitlesinin merakla beklediği final ise üç hafta sonra yayımlanacak.

Supernatural

Jared Padalecki’nin favori Supernatural bölümü hangisi?

Jared Padalecki ise geçtiğimiz gün yaptığı bir söyleşide, dizide geçirdiği 15 yılı andı ve favori bölümünü açıkladı. Ünlü oyuncu konu hakkında şunları söyledi:

“Dizi finalinin en sevdiğim bölüm olduğunu söyleyebilirim. Çekimler boyunca atmosfer bir değişikti. Bu hikâye hayatımın büyük bir parçası oldu. Çok kez final ile ilgili senaryolar düşündüm. Kafamda her şeyin sonuyla ilgili birkaç fikir vardı tabii ki. Benim fikirlerimle alakasız olsa da bitti. Size yolun sonunda gördüklerimden ne kadar memnun kaldığımı anlatamam.”

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.
Total
0
Shares
Önceki
Barbarians
mm

Barbarians 2. sezonu olacak mı?

Sonraki
after we collided

Josephsine Langford ve Hero Fiennes, After hakkında konuştu