joaquin phoenix beau is afraid

Joaquin Phoenix, Beau Is Afraid filminde başrol olabilir

Geçtiğimiz yıl vizyona giren “Joker” filmi ile En İyi Erkek Oyuncu dalında Oscar ödülü alan Joaquin Phoenix‘in, Ari Aster’ın “Beau Is Afraid” filminde başrol olması bekleniyor. “Herediltary” filmi ile son zamanların en iyi korku filmlerinden birini çeken Aster, “Ritüel” filmi ile de adından oldukça söz ettirmişti.

Ünlü yönetmen şimdi de yeni bir film çekmeye hazırlanıyor. Yeni filminin başrolü için de şu sıralar adı “Napolyon” karakteri ile anılan Joaquin Phoenix ile görüşülüyor.

joaquin phoenix beau is afraid

“Beau Is Afraid” hakkında bildiklerimiz

Filmin çekimlerine başlanmak için hazırlık yapıldığı biliniyor. Ancak önce ünlü oyuncunun anlaşmasının kesinleşmesi bekleniyor. Eğer Joaquin Phoenix ile anlaşma yapılırsa filmin çekimlerine, oyuncunun diğer film takvimlerine göre başlanacak.

Sürreal bir korku filmi olarak tanımlanan filmde Phoenix’in, Beau karakterine hayat vermesi bekleniyor. Beau, annesinin ölüm haberini aldıktan sonra eve dönen bir karakter olacak. Eve döndükten sonra hiç tanışmadığı babası hakkında rahatsız edici şeyler keşfedecek. Beau’nun babasını bulak için çıktığı yolda, karşılaştığı olağanüstü olaylar izleyiciye aktarılacak.

Ünlü yönetmen Ari Aster’ın 2011 yılında çektiği “Beau” adlı bir kısa film bulunmakta. Filmin, bu kısa filmle bağlantılı olması bekleniyor. Kısa filme aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.