Moonbase 8 dizisi yayımlandı

mm
Moonbase 8

Showtime için çekilen yeni uzay komedisi Moonbase 8’in tanıtımı yayımlandı. Uzay merkezli bir komedi dizisi daha ekranlara geliyor. Netflix’in “Space Force” prömiyerinden sadece birkaç ay sonra Showtime, bu sonbaharda yayımlanacak olan uzay komedisi Moonbase 8’i duyurmuştu. Bugün ise dizinin bütün bölümleri Bein Connect’te yayımlandı.

Moonbase 8

Moonbase 8 konusu

Dizi, NASA’nın Ay Üs Simülatörü’nün bulunduğu Arizona izole çölündeki Winslow’da eğitimlerini tamamlamak için çalışan 3 astronotun hikâyesini konu alacak. Bu serüvende pek çok beklenmedik durumla karşılaşan astronotların akıl sağlıklarını, birbirlerine duydukları güveni ve uzay yolculuğu için uygun olup olmadıklarını sorgulamaları gibi olaylar yaşanacak.
John C. Reilly, Fred Armisen ve Tim Heidecker’ın başrolünde olduğu dizinin ilk sezonu 6 bölümden oluşuyor. Armisen ve Heidecker, vasatın altı olsalar da istekli iki astronot olan Skip ve Rook’u, Reilly ise onların lideri Cap’i canlandırıyor. Reilly, Armisen ve Heidecker aynı zamanda projenin senaryosunu üstlendiler. Senaryoda ikiliye, dizinin yönetmenliğini de yapan Jonathan Krisel eşlik etti.
Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.
Total
0
Shares
Önceki
joaquin phoenix beau is afraid

Joaquin Phoenix, Beau Is Afraid filminde başrol olabilir

Sonraki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 13. bölüm 2. fragmanı yayımlandı