WandaVision

WandaVision 7. bölüm ne zaman?

Marvel’ın en çok beklenen dizilerinden biri olan WandaVision, geçtiğimiz haftalarda Disney Plus üzerinden izleyicilerin beğenisine sunulmuştu. Bir süre önce 6. bölümü yayımlanan dizinin 7. bölümünün ne zaman yayımlanacağı ise izleyiciler tarafından merak konusu.

wandavision

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanacak bir dizi olacak. WandaVision dizisi, yalnızca Scarlet Witch (Elizabeth Olsen) ve Vision (Paul Bettany) karakterlerinin hayatlarına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. WandaVision’un Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise dizinin Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

7. bölüm ne zaman?

Epik Marvel filmleri ile sit-com dizilerinin bir karışımı olan yapım, bu özelliği ile de dikkat çekmişti. Dizinin ilk iki bölümü aynı anda yayımlanmıştı ancak sonraki bölümleri, haftalık olarak yayımlanacak. 7. bölüm de 19 Şubat 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.