iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde 2. bölüm fragmanı yayımlandı

Star TV ekranlarında izleyici karşısına çıkan “İyi Günde Kötü Günde” dizisinin ilk bölümü bugün yayımlandı. Dizinin 2 bölüm fragmanı ise Star TV’nin resmi YouTube hesabı üzerinden yayımlandı.

Dizinin başrollerinde; “Kiralık Aşk” dizisi ile adını büyük kitlelere duyurmuş Elçin Sangu, “Tatlı Küçük Yalancılar” ve “Zalim İstanbul” dizilerinde bulunmuş Mehmet Ozan Dolunay, “Dönerse Senindir” ve “Fi” gibi yapımlarda boy göstermiş Yasemin Allen bulunuyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda; Şenay Gürler, Derya Alabora, Nergis Kumbasar, Hakan Salınmış, Sinan Albayrak, Ali Yağcı, Deniz Işın ve Tugay Erdoğan gibi isimler de bulunacak.

iyi

“İyi Günde Kötü Günde” konusu

Leyla, başarılı bir düğün organizatörü olmaya çalışmaktadır ve aldığı son iş ise kariyeri açısından önemli bir yere sahip olacaktır. Fakat bu iş ile ilgili bazı sorunları vardır. Düğününü organize etmek zorunda olduğu kişi, yıllar önce kendisini nikah masasında terk eden adamdır.

Dizinin yayımlanan 2. bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.