Sen Çal Kapımı 10. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

mm
Sen Çal Kapımı

MF Yapım imzalı ve  Fox TV’de yayımlanan “Sen Çal Kapımı” dizisinin 10. bölüm 2. fragmanı, dizinin resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlandı.

Dizi, hayatındaki bütün umutlarını eğitimine bağlayan Eda ve onun eğitim bursunu kesen Serkan’ın hikayesini anlatıyor. Serkan Bolat, Eda’ya kendisiyle iki ay nişanlı taklidi yaparsa bursunu geri vermeyi teklif eder. Eda ise nefret ettiği bu adamın teklifini önce reddetse de koşullar değişince kabul etmek zorunda kalır. Nişanlı taklidi yaparken Serkan ve Eda, bütün doğru bildiklerini unutturacak tutkulu ve zorlu bir ilişki yaşamaya başlarlar.

Bu romantik komedi dizisinin başrollerinde; “Güneşin Kızları”, “Aşk Laftan Anlamaz”, “Halka” gibi yapımlarda bulunmuş Hande Erçel; “Güneşi Beklerken”, “Şeref Meselesi”, “Bu Şehir Arkandan Gelecek” ve “Yaşamayanlar” gibi yapımlarda bulunmuş Kerem Bürsin yer alıyor.

 

sen çal kapımı

Sen Çal Kapımı 9. bölümde ne oldu?

Eda, suçsuzluğunu kanıtladıktan sonra ortadan kaybolur. Serkan, Eda’nın gönlünü almak ister ancak Eda’yı bulmak kolay olmayacaktır. Uzun uğraşlar sonunda bulduğunda ise Eda onunla görüşmek istemeyince, bu kez Serkan ona kelepçe takar. Serkan, davranışlarıyla ve kendi tarzında birçok kez özür diler. Ama Eda’nın beklentisi çok daha basittir.

Baş başa geçirecekleri uzun bir gecenin sonunda ikisi de birbirini ilk kez çok farklı gözlerle görmeye başlarlar. Ama ikisi de ne yaparlarsa yapsınlar, sözleşmenin bittiğinin farkına vardıklarında her şey değişecektir.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
jessica chastain george and tammy

Jessica Chastain, George & Tammy dizisinde başrol olacak

Sonraki
iyi günde kötü günde

İyi Günde Kötü Günde 2. bölüm fragmanı yayımlandı