İşte Bu Benim Masalım
{"subsource":"done_button","uid":"23BF4F96-B264-4F1B-BFFA-A4FC865484CA_1609095904530","source":"other","origin":"gallery","source_sid":"23BF4F96-B264-4F1B-BFFA-A4FC865484CA_1609095904563"}

İşte Bu Benim Masalım dizisinden ilk fragman yayımlandı

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre platformun ilk gününde izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de İşte Bu Benim Masalım isimli dizi oldu. Ayrıca diziden ilk fragman da Exxen’in resmi YouTube kanalı üzerinden seyirci karşısına çıktı.

İşte Bu Benim Masalım

Dizi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Hayallerinin peşinden koş, kendine inan, içindeki gücü hisset… Aleyna Tilki ve Cemal Can Canseven ile İşteBu Benim Masalım 1 Ocak’ta Exxen’de!” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu. Ayrıca dizinin ilk resmi fragmanı ve oyuncu kadrosu da izleyicilerin beğenisine sunulmuş oldu.

İşte Bu Benim Masalım konusu

Dizi, sahne korkusu olan ve hayallerinin peşinden koşarak müzik dünyasına adım atmaya başlayan genç bir kızı mercek altına alacak.

Dizinin oyuncu kadrosunda; ünlü şarkıcı Aleyna Tilki, Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can Canseven, Nevra Serezli, Hasan Denizyaran, Merve Sevin, Göksun Büyükkahraman, Ayça Tilki, Faruk Aran, Sude Oduncu, Bengü Gürses, Eren Emingil, Ege Gönülal ve daha birçok isim bulunuyor.

Merakla beklenen diziden yayımlanan ilk fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.