WandaVision, 8 bölümden oluşacak

WandaVision

Disney Plus tarafından yapılacak Marvel yapımlarından WandaVision dizisi, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Bugün ise diziden yeni detaylar geldi ve Marvel Sistematik Evreni’nden halihazırda tanıdığımız isimlerin bulunduğu dizinin 6 bölümden oluşması bekleniyordu ancak 8 bölümden oluşacağı açıklandı.

Dizinin iki ana karakteri olan Wanda ve Vision, Marvel Sistematik Evreni’nden halihazırda tanıdığımız isimlerden. Scarlet Witch yani diğer adıyla Wanda Maximoff karakterini Elizabeth Olsen, Vision karakterini ise Paul Bettany canlandıracak. İkiliyi zaten Avengers filmlerinde görmüştük. Dizinin oyuncu kadrosunda Elizabeth Olsen ve Paul Bettany’nin yanı sıra Kat Dennings, Kathryn Hahn ve Randal Park gibi isimler de yer alıyor.

wandavision

WandaVision konusu

1950’li yıllarda geçeceği bilinen dizi, Avengers: Endgame’in ardından yaşananlara da odaklanacak bir dizi olacak. WandaVision dizisi, yalnızca Scarlet Witch ve Vision karakterlerinin hayatlarına odaklanacak olan bir dizi olacak. Bu nedenle de dizi, Avengers: Infinity War ile ilgili olacak.

Bilindiği üzere iki karakter de Avengers: Infinity War filminde Thanos tarafından öldürülmüştü. Dizi ise hem buna değinecek hem de bu iki karakterin karakter gelişimlerini ve yeni maceralarını anlatacak. WandaVision’un Marvel Evreni için önemli bir yapım olmasının en temel nedeni ise dizinin Doctor Strange in the Multiverse of Madnes filmine bağlanacak olması.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
wonder woman 1984

Wonder Woman’ın 3. filmi onaylandı

Sonraki
İşte Bu Benim Masalım
mm

İşte Bu Benim Masalım dizisinden ilk fragman yayımlandı