Ironheart

Ironheart dizisi geliyor

Marvel, Ironheart isimli yeni projesini duyurdu. Geçtiğimiz saatlerde Disney Investor Day etkinliği kapsamında yeni projelerine dair birçok yeni duyuru yapan Marvel’ın açıkladığı yeni dizilerden biri de Ironheart oldu. Brian Michael Bendis tarafından yaratılan ve Mike Deodato tarafından tasarlanan Ironheart karakteri, ilk kez Invincible Iron Man çizgi romanında görüldü. Şimdi ise karakter, kendi dizisine kavuşuyor.

Ironheart

Ironheart konusu

Dizinin resmi konusu henüz açıklanmasa da Ironheart karakterinin bilinen hikayesi şu şekilde: Riri Williams, dahi seviyesinde zekaya sahip ve ortadan kaybolan Tony Stark’ın yapay zeka versiyonundan yardım alarak kahramanlık yapan zeki ve hikayeleri oldukça başarılı giden bir karakter.

Riri Williams, kampüsten çalınan bir malzemeyi kullanarak Iron Man zırhına benzer bir zırh tasarlar ve suçla kendi başına savaşmaya başlar. Ancak New Mexico Eyalet Hapishanesi’ndeki iki mahkumun kaçmasını engellemeye çalışırken kıyafeti hasar görür. Ardından orijinal Iron Man Tony Stark, Williams’ın başarısını duyar ve onunla tanışır. Williams’ı tanıdıktan sonra ise onun süper kahraman olma kararını onaylamayı seçer.

Karaktere Dominique Thorne’un hayat vereceği açıklandı. Ancak Robert Downey Jr.’ın dizide Iron Man karakterini canlandırması beklenmiyor. Dizinin çalışmalarına başlandığını ve çekimlerinin ise henüz başlamadığını biliyoruz. Ancak bu yeni dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. İzleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenen dizi hakkında yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.