Armor Wars

Armor Wars dizisi geliyor

Marvel, Armor Wars isimli yeni projesini duyurdu. Geçtiğimiz saatlerde Disney Investor Day etkinliği kapsamında yeni projelerine dair birçok yeni duyuru yapan Marvel’ın açıkladığı yeni dizilerden biri de Armor Wars oldu. Dizinin başrolünde ise son olarak Avengers: Endgame filminde War Machine olarak gördüğümüz Don Cheadle‘ın olacağı açıklandı.

Armor Wars

Armor Wars konusu

Duyurulan yeni dizi, 1987’den 1988’e kadar David Michelinie ve Bob Layton tarafından yazılan aynı adlı yedi sayılık çizgi roman dizisine dayanıyor. Dizi, Tony Stark’ın en büyük kabusunun gerçeğe dönüştüğü ve teknolojisinin kötü kişilerin eline düştüğü bir hikayeyi esas alıyor. Ancak odak noktası War Machine karakteri. Yapım, Don Cheadle’ın War Machine olarak dönüşü olacak.

Dizinin çalışmalarına başlandığını ve çekimlerinin ise henüz başlamadığını biliyoruz. Bu yeni dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar henüz belirsizliğini koruyor. İzleyiciler tarafından büyük bir merakla beklenen dizi hakkında yeni ayrıntıların önümüzdeki dönemde seyircilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.