Into the Spider Verse

Spider-Man: Into the Spider Verse 2 için çalışmalara başladı!

Spider-Man: Into the Spider Verse 2’nun prodüksiyonu başlatıldı!

Koronavirüs salgını nedeniyle vizyon tarihi ertelenen filmler arasında olan Spider-Man: Into the Spider Verse 2 filminin çalışmalarına başlandığı duyuruldu. Filmin yapımında yer alacak çizerlerden Nick Kondo, filmin çalışmalarının başladığını “İşin ilk günü” notuyla yayımladığı bir video ile seyircilere duyurdu.

Tüm dünyayı etkisi altına alan Koranavirüs salgını nedeniyle pek çok şirket filmlerinin vizyon tarihini ertelemek durumunda kaldı. Ertelemeyi tercih etmek istemeyenler de bazı filmleri için yükselen yeni yayın servisleri olan dijital platformları tercih etti. Yapımlarını ertelemek zorunda kalan bu şirketler arasında Sony de yer alıyor. Sony, Spider-Man 3, Venom 2 ve Morbius gibi filmleriyle beraber Spider-Man’in sevilen animasyon filmi Spider-Man: Into the Spider Verse’in devam filminin vizyon tarihini ve yapım çalışmalarını da ertelemek zorunda kalmıştı.

Salgın boy göstermeden önce Spider-Man: Into the Spider Verse 2’nun vizyon tarihi Nisan 2022 olarak duyurulmuştu. Salgının başlamasının ardından Sony, filmin vizyon tarihini 7 Ekim 2022’ye ertelemişti. Şimdi ise Spider-Man: Into the Spider Verse 2’nin yapımında yer alacak çizerlerden olan Nick Kondo, dün Twitter hesabından yeni bir video paylaşarak filmin çalışmalarının başladığını duyurdu. Kondo, kısa bir video ile birlikte çalışmaların ilk gününde olduğunu belirtti.

Into the Spider Verse

Nick Kondo’nun filmin çalışmalarının başladığını duyuran videosu, filmin içeriği ile ilgili herhangi bir detay sunmasa da filmin vizyon tarihi Kondo’nun videosunda bir kez daha ilan ediliyor.

Spider-Man: Into the Spider Verse 2’nun çalışmalarının başlaması, yeni olağanüstü koşullar olmadığı sürece filmin vizyon tarihinin yeniden değişmeyeceğini gösteriyor. Bu nedenle 7 Ekim 2022’de vizyona girecek filmi şimdiden heyecanla beklemeye başlayabiliriz.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Serinin ilk filmi olan Spider-Man: Into the Spider-Verse filminin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.