Menajerimi Ara 15. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Menajerimi Ara

Star TV’nin komedi ve dram türündeki dizisi Menajerimi Ara’nın 15. bölüm fragmanı geçtiğimiz saatlerde yayımlandı. Call My Agent adlı Fransız dizisinden uyarlanan dizi, sinema sektöründe kendine bir yer edinmek için İstanbul’a gelen Dicle’nin hikayesini konu ediniyor.

Ay Yapım imzalı dizi, her Pazar izleyici karşısına çıkıyor Ali Bilgin’in yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosu, Yelda Eroğlu ve Yeşim Çıtak tarafından kaleme alınıyor. Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu’nun bulunduğu dizinin oyuncu kadrosuna her hafta yeni bir isim konuk olarak katılıyor. Bu haftanın konusu ise Murat Dalkılıç.

Menajerimi Ara

Menajerimi Ara 14. bölümünde neler oldu?

Dicle’nin kovulmasının ardından, Beren’in Berlin Ajans’a geçmesi, Ego Ajans’ta bütün dengeleri değiştirir. Feris, Dicle’nin yokluğunda yeni asistanıyla işlerini halletmeye çalışırken, oyuncusu Ozan Dolunay’ın yaşadığı kriz her şeyi daha da karmaşık bir hale getirir. “Peri Masalı” dizisinin takipçileri sürpriz bir istekle ajansı basınca Çınar, farklı bir yol denemek zorunda kalır. Dicle’nin tekrar ajansa dönmesi için harekete geçen Emir ve Barış, hiç beklemedikleri engellerle karşılaşır. Dicle’nin Barış’la ilgili öğrendiği gerçekler ise onu bir kez daha derinden etkiler. Serkan, Ego’nun sürpriz bir oyuncusuna bir adım daha yaklaşırken, tehlikenin farkında olan Kıraç, Serkan’la yüzleşir. Serkan, Berlin Ajans’ta Dicle’ye menajerlik teklif eder.

Dizinin yeni bölüm fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
blood of zeus

Blood of Zeus 2. sezon onayı aldı

Sonraki
Outer Range
mm

Imogen Poots, Outer Range dizisinin başrolünde