Jennifer Lopez

Jennifer Lopez’in yeni projesi: The Godmother

Geçen yıl müzik, sinema ve moda sektörüne damga vuran Jennifer Lopez’in yeni film projesinin detayları belli oldu. Sinemalara tekrar dönmeye hazırlanan Lopez’in, bu kez ünlü Kolombiyalı eski uyuşturucu baronu Griselda Blanco’nun hayatının anlatılacağı The Godmother isimli filmde hem başrol oynaması hem de yönetmen koltuğunda oturması planlanıyor.

Jennifer Lopez

Griselda Blanco kimdir?

İlk cinayetini işlediğinde 11 yaşından olan Griselda Blanco zaman içinde adeta bir suç makinesine dönüşmüş bir uyuşturucu baronu. 1970’lerden itibaren uyuşturucu kaçakçılığında yeni bir dönem başlatan Blanco Medellin, Miami ve New York’ta 1 milyar dolarlık bir uyuşturucu hattı oluşturdu.

Blanco, rakiplerini motorlu testereyle öldürterek korku imparatorluğu kurmasıyla biliniyordu. ‘Uyuşturucu Baroniçesi’, ‘Vaftiz Ana’ gibi lakaplara sahip olan Blanco, 1984’te ABD’de tutuklandı. 2004’te serbest kalana kadar karteli yönetti. Daha sonra hayatına sıradan bir vatandaş olarak devam ettiğini söylese de 2012’de başından vurularak öldürüldü. Kolombiya’dan New York, Miami ve Güney Kaliforniya’ya kokain taşırken 2000’e kadar cinayetten sorumlu olduğu tahmin ediliyor.

Jennifer Lopez’in ‘The Godmother’ adı altında hem başrolünde hem de yönetmen koltuğunda bulunacağı film ile ilgili henüz pek bir detay verilmese de önümüzdeki dönemde birkaç detayın daha açıklanması bekleniyor.

Film ile ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Bir başka uyuşturucu baronu temalı film olan Capone ile ilgili yazımıza aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://seyrederiz.com/tom-hardynin-basrolunde-oldugu-capone-filminin-fragmani-yayimlandi/

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.