50M2

50M2 2. sezon olacak mı?

Daha önce “Hakan: Muhafız” ve “Atiye” ile fantastik macera türünde, Aşk 101 ile gençlik dizisi türünde adımlar atan Netflix, ülkemizin en sevilen türlerinden komediye giriş yapıyor. BKM’nin yapımcılığını üstlendiği, senarist Burak Aksak’ın ise Selçuk Aydemir’le birlikte yönetmen koltuğunda oturduğu 50M2 dizisi, bugün Netflix’te yayımlandı. Şimdiden büyük bir ilgi ile karşılanan yapımın 2. sezonunun olup olmayacağı gibi detaylar ise merak konusu.

50M2

50M2 2. sezonu çıkacak mı?

Çok kısa bir süredir platformda yer aldığı için dizinin yeni sezonu ile ilgili kesin bir bilgi yok. 2. sezon onayı ile ilgili yeni bir haber almazken dizinin iptal haberini de almadık. Ancak dizinin gördüğü ilgiden dolayı yeni bir sezonunun gelme ihtimali yüksek gibi görünüyor.

50M2 konusu

50M2, karanlık alemlerde nam salmış gizemli bir tetikçi olan Gölge‘nin kim olduğunu bulma yolculuğunu konu alıyor. Gölge, babası gibi gördüğü Servet tarafından uğradığı ihanetin ardından kaçarken kendini hiç bilmediği bir mahallenin 50 metrekarelik terzi dükkanında bulur.

Ortalık durulana kadar oraya sığınan Gölge’yi gören mahalle sakinleri, onu yeni vefat etmiş terzi dükkanı sahibinin oğlu zanneder. Yalan üzerine kurulu bu yeni kimlik, Gölge’nin geçmişi ve kimliğiyle ilgili sırları ortaya çıkaracaktır. Gölge, mahalleye ve buradaki insanlara alıştıkça yeni birine dönüşecek ve gerçekte kim olduğunu anlamaya başlayacaktır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.