Hükümsüz

Hükümsüz 4. bölüm ne zaman?

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olan yerli dijital yayın platformu Exxen, içeriklerini izleyici ile buluşturmaya devam ediyor. Geçtiğimiz dakikalarda ise platformun sevilen ve büyük bir ilgi ile karşılanan yapımı Hükümsüz’ün 4. bölüm fragmanı yayımlandı ve dizinin 4. bölümünün ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar merak konusu.

Hükümsüz

Hükümsüz  4. bölüm ne zaman çıkacak?

Bugün Exxen’in resmi YouTube kanalından yayımlanan fragman ile dizinin 4. bölüm tarihi duyuruldu. Yapılan açıklamaya göre dizinin 4. bölümü 27 Ocak saat 00.00’da platformdaki yerini alacak.

Hükümsüz konusu

Geçtiğimiz günlerde duyurulan dizi, gerilim türünde olacak. Daha önce yapılan açıklamaya göre dizi, katledilen hayallerin gerçek hayat hikayelerini konu ediniyor. Gerçek hayat hikâyelerinin üzerinde durulacağı dizi, son dönemlerde artış gösteren kadın cinayetleri ile ilgili birçok konuya da değinecek.

Yönetmen koltuğunda birçok önemli yapıma imza atmış olan Ömer Faruk Sorak’ın bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, İsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy gibi birçok isim yer almakta.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.