Adam Sandler

Hubie’nin Cadılar Bayramı Netflix’te yayımlandı

Son dönemlerde orijinal içeriklerine ağırlık veren Netflix, Hubie’nin Cadılar Bayramı isimli yeni bir komedi filmiyle karşımıza çıkıyor. İzleyicilere eğlenceli dakikalar yaşatmayı hedefleyen film, bugün (7 Ekim) Netflix arşivinde yerini aldı.

hubie'nin cadılar bayramı

Hubie’nin Cadılar Bayramı konusu

Hubie Dubois, doğup büyüdüğü ve büyük bir sevgiyle bağlı olduğu Salem’de hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından alay edilen bir adamdır. İyi huylu biri olan Hubie’nin hayatı, kendisini Cadılar Bayramı gecesinde bir cinayet davasının merkezinde bulması ile bambaşka bir hâl alır. Yaşanan cinayet, yapılacak kutlama için tehlike oluşturur. Memleketi için her şeyi yapmaya hazır olan Hubie, Cadılar Bayramı kutlamalarını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

Hubie’nin Cadılar Bayramı kadrosu

Steven Brill tarafından yönetilen filmin başrolünü ve ortak yapımcılığını, son zamanlarda ”Uncut Gems” filmiyle adından sıkça söz ettiren ünlü oyuncu Adam Sandler üstleniyor. Hubie Dubois karakterini canlandıran Adam Sandler‘e; Peyton List, Julie Bowen, Kevin James, Steve Buscemi, Rob Schneider, Maya Rudolph gibi isimler eşlik ediyor.

Geçtiğimiz dakikalarda Netflix kütüphanesindeki yerini almış olan Hubie’nin Cadılar Bayramı fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
adam sandler
Adam Sandler, The Spaceman of Bohemia uyarlamasının başrolü olacak