1599747742209 135593140

Hubie’nin Cadılar Bayramı fragmanı yayımlandı

Son dönemlerde orijinal içeriklerine ağırlık veren Netflix, Hubie’nin Cadılar Bayramı isimli yeni bir komedi filmiyle karşımıza çıkıyor. Filmin ilk fragmanı, geçtiğimiz dakikalarda Netflix’in resmi Youtube hesabından paylaşıldı. Film, 7 Ekim’de Netflix arşivine eklenmiş olacak.

Hubie'nin Cadılar Bayramı

Hubie’nin Cadılar Bayramı konusu

Hubie Dubois, doğup büyüdüğü ve büyük bir sevgiyle bağlı olduğu Salem’de hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından alay edilen bir adamdır. İyi huylu biri olan Hubie’nin hayatı, kendisini Cadılar Bayramı gecesinde bir cinayet davasının merkezinde bulması ile bambaşka bir hâl alır. Yaşanan cinayet, yapılacak kutlama için tehlike oluşturur. Memleketi için her şeyi yapmaya hazır olan Hubie, Cadılar Bayramı kutlamalarını kurtarmak için zorlu bir mücadeleye girişir.

Hubie’nin Cadılar Bayramı kadrosu

Steven Brill tarafından yönetilen filmin başrolünü ve ortak yapımcılığını Adam Sandler üstleniyor. Hubie Dubois karakterini canlandıran Adam Sandler‘e; Peyton List, Julie Bowen, Kevin James, Steve Buscemi, Rob Schneider, Maya Rudolph gibi isimler eşlik ediyor.

Filmin fragmanına hemen aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

 

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.