clouds

Clouds filminin fragmanı yayımlandı

Disney+’ın orijinal yapımlarından biri olan “Clouds” filminin ilk fragmanı yayımlandı. Müzikal drama türünde olan film, kemik kanseri olan bir çocuğun hikayesini anlatıyor.

“Five Feet Apart” filminin yönetmeni olan Justin Baldoni, bu filmin de yönetmen koltuğuna oturuyor. Ayrıca projenin yapımcılığını üstleniyor. Bu müzikal dramanın film müziklerini ise Brian Tyler besteliyor. Film, “Fly a Little Higher: How God Answered a Mom’s Small Prayer in a Big Way” kitabından uyarlanıyor ve gerçek bir hikayeyi anlatıyor.

Oyuncu kadrosunda; “Summer 03” filminde ve “Virtual High” kısa filminde bulunan Fin Argus; Netflix’in “Tall Girl” ve “Work It” gibi yapımlarında yer almış Sabrina Carpenter; “Anabelle 3” ve “Jumanji” serisinde boy göstermiş Madison Iseman bulunuyor. Aynı zamanda Neve Campbell, Lil Rel Howery ve Tom Evyerett Scott gibi isimlerin de bulunduğu film, 16 Ocak 2021 tarihinde Disney+ üzerinden izleyiciye sunulacak.

clouds

“Clouds” filminin konusu

Bir gencin hayatı, kendisine nadir görülen bir kemik kanseri teşhisi konulması ile altüst olur. Yaşadığı şoku atlatmasının ardından genç, hayatta az kalan zamanını değerli bir şekilde geçirmeye karar verir. Bu süreçte başkalarına ilham olmanın yolunu bulur.

16 Ocak’ta yayımlanacak olan filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.