How To Sell Drugs Online (Fast) 3. sezon onayını aldı!

how to sell drugs online

2. sezonu geçtiğimiz hafta yayımlanan How To Sell Drugs Online (Fast) dizisi, üçüncü sezon onayını çok kısa bir süre içerisinde aldı. Alman yapımı olan Netflix dizisi, Netflix Almanya platformunda en çok izlenen yapımlardan biri oldu. Hatta Netflix’in en çok izlenen Alman yapımı projelerinden biri. Netflix tarafından yapılan açıklamada; İtalya, Fransa ve Brezilya gibi pek çok ülkede de popüler bir dizi olduğu belirtildi.

Dizinin yaratıcıları olan Philipp Käßbohrer ve Matthias Murmann, üçüncü sezonda da çalışmalarına devam edecek. Komedi türünde olan dizinin senaryosunu; Sebastian Colley, Philipp Käßbohrer, Stefan Titze ele alıyor.

how to tell drugs online

How To Sell Drugs Online (Fast) konusu

Gerçek bir öyküden esinlenilerek hazırlanılmış olan dizi, inek bir çocuğun eski kız arkadaşını etkilemeye çalışmasını konu ediniyor. Moritz, eski kız arkadaşını etkilemek için internet üzerinden uyuşturucu satmaya başlıyor. Daha sonra ise Avrupa’nın en büyük uyuşturucu tacirlerinden biri haline geliyor. Tüm hikaye boyunca ise Mortiz’in yanında Lenny vardır. Lenny, tekerlekli sandalyeye bağlı yaşayan ve birkaç yıl içerisinde ölmesi beklenen biridir.

How To Sell Drugs Online (Fast) oyuncu kadrosu

Dizinin başrolünde, Mortiz karakteriyle Maximilian Mundt bulunuyor. Lenny karakterine ise Danilo Kamber can veriyor. Mortiz’in eski kız arkadaşı olan Nisa ise Lena Klenke tarafından canlandırılıyor. Aynı zamanda dizinin oyuncu kadrosunda; Damian Hardung, Bjarne Mädel, Roland Riebeling, Jolina Amely Trinks, Luna Baptiste Schaller ve Leonie Wesselow da bulunuyor.

Daha fazlası ve yeni haberler için takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
millie bobby brown

Millie Bobby Brown, yeni Netflix filmi The Girls I’ve Been’in başrolünde!

Sonraki
the umbrella academy
mm

The Umbrella Academy 2. sezonundan açılış sahnesi paylaşıldı