The Umbrella Academy 2. sezonundan açılış sahnesi paylaşıldı

mm
the umbrella academy

Gerard Way ve Gabriel Bá tarafından yaratılan ve aynı adlı Dark Horse Comics çizgi romanından uyarlanan The Umbrella Academy dizisi, ikinci sezonuyla 10 bölüm halinde izleyici karşısına çıkacak. İlk sezonu yayımlandığı ilk dört haftasında 45 milyon izlenerek, Netflix’in o dönemde en çok izlenen dizilerinden biri olmuştu. The Umbrella Academy, kısa sürede Netflix’ten 2. sezon onayı da almıştı.

the umbrela academy

Şimdi ise 2. sezon çekimlerinin geçtiğimiz yaz aylarında Toronto’da yapılan ve 31 Temmuz tarihinde Neftlix üzerinden yayımlanacak olan dizinin 2. sezon açılış sahnesi, Netflix tarafından paylaşıldı.

The Umbrella Academy konusu

1 Ekim 1989 tarihinde dünya genelinde eşi benzeri olmayan bir olay gerçekleşir ve dünyanın çeşitli yerlerinde, hiçbir hamilelik belirtisi göstermeyen 43 kadın, süper güçleri olan 43 bebek dünyaya getirir. Bir kısmı terk edilen ve bir kısmı ise ölen bu bebeklerden 7 tanesi zengin bir girişimci olan Sir Reginald Hargreeves tarafından evlat edinilir. Yıllar sonra, babalarının ölümünün ardından tekrar bir araya gelen bu 7 kardeş, dünyanın sonunun gelmesini engellemeye çalışır.

Kadrosunda; Ellen Page, Tom Hopper, David Castañeda, Emmy Raver-Lampman, Robert Sheehan, Aidan Gallagher ve Justin H. Min’in bulunduğu dizinin 2. sezonunda oyuncu kadrosuna Ritu Arya, Marin Ireland ve Yusuf Gatewood dahil olacak.

Yeni sezonu 31 Temmuz’da yani yalnızca 2 gün sonra Netflix’te olacak dizinin 2. sezon açılış sahnesini Türkçe alt yazılı bir şekilde hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
how to sell drugs online

How To Sell Drugs Online (Fast) 3. sezon onayını aldı!

Sonraki
tomb raider 2
mm

Tomb Raider 2 geliyor