House of the Dragon çekimleri nisan ayında başlayacak

mm
house of the dragons

Tüm dünyada ilgiyle takip edilen Game of Thrones’un finalinin ardından House of the Dragon adlı bir spin-off dizisinin geleceği zaten biliniyordu. Game of Thrones her ne kadar son sezonuyla tartışmaların odak noktasına oturmuş olsa da Game of Thrones hayranları, dizinin bitmesini hiçbir zaman istemediler. Dizi sona erdikten kısa bir süre sonra ise hayranları sevindiren bu gelişme yaşanmıştı.

House of the Dragon

Bugün ise dizinin çekimlerine 2021 yılının nisan ayında başlanacağı resmi olarak duyuruldu. Aynı zamanda HBO başkanı Casey Bloys, eylül ayında dizinin 2022‘de prömiyer yapacağından emin bir şekilde konuşmuştu.

House of the Dragon konusu ne olacak?

Targaryenları anlatacak bu dizi, Fire & Blood isimli bir kitaptan uyarlanıyor. Kitapta, hanedanlığın sallantılı tarihine ışık tutuluyor. Hatta Targaryenların yaşadıkları iç savaşı da bu dizide izleyebileceğimiz ifade ediliyor. Ancak diziyle ilgili şu an için netleşen hiçbir şey yok. Oyuncu seçimlerinden sonra başlayacak çekimler, House of Dragon’la ilgili çok daha fazla detayı gün yüzüne çıkaracak.

 Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
tiny pretty things

Tiny Pretty Things yayımlandı

Sonraki
The Witcher
mm

Henry Cavill, The Witcher setinde sakatlandı