The Witcher

Henry Cavill, The Witcher setinde sakatlandı

Koronavirüs salgını yüzünden çekimleri birçok kez ertelenen Netflix dizisi The Witcher, yine talihsiz bir olay ile karşı karşıya. Dizinin çekimleri daha önce Koronavirüs salgını nedeni ile ertelenmişti ancak bu kez bir kaza söz konusu.

The Witcher

The Witcher’ın başrolü Henry Cavill, dizi için aldığı saldırı eğitimleri sırasında bacağından yaralandı. Oyuncunun durumunun pek ciddi olmadığı ancak yürümekte zorlandığı açıklandı. Bu şekilde çekimlere devam edilemeyeceği için de sete ara verildiği duyuruldu. Doktorların dinlenmesini tavsiye ettiği oyuncunun birkaç güne yeniden sete çıkması bekleniyor.

The Witcher 2. sezonu ne zaman?

Netflix, ilk sezonu geçtiğimiz yıl 20 Aralık’ta yayımlanan dizinin elde edeceği başarıdan o kadar emindi ki dizinin ikinci sezon onayını daha ilk sezon yayımlanmadan önce vermişti. Netflix’in de tahmin ettiği gibi büyük bir popülerlik yakalayan yapım, şubat ayında çekimlerine başlamış ancak pandemi nedeniyle mart ayında ara vermişti. Dizinin ikinci sezonu, büyük ihtimalle 2021’in ilk yarısında tamamlanmış olacak ve yeni sezonun 2021 sonunda ya da 2022 yılının başında yayımlanması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.