Holidate 2 çıkacak mı?

mm
Holidate

Ünlü oyuncu Emma Roberts‘ın başrol olduğu Netflix filmi “Holidate”, geçtiğimiz gün Netflix kütüphanesindeki yerini aldı. Henüz 1 gündür yayında olan film, şimdiden Netflix’in Top 10 listesinde 4. sırada bulunuyor. İzleyiciler tarafından büyük bir ilgi ile karşılanan filme bir devam filmi gelip gelmeyeceği ise merak konusu.

Holidate 2

Holidate konusu

Sloane ve Jackson, tatil zamanlarında ailelerinin yargılarıyla yüzleşmekten ya da tatil etkinlikleri sırasında tuhaf randevulara girmekten bıkmış iki gençtir. Bu iki yabancı, bir Noel gününde artık bu baskılardan bıkarlar. Bunun ardından ikili, sevgililer gününden yeni yıla kadar bir yıl boyunca tüm tatil kutlamalarında birbirlerinin sevgilileri olmak için bir anlaşma yaparlar. Tatiller için karşılıklı bir küçümseme ile ve birbirlerine karşı romantik bir ilgilerinin olmadığını garanti ederek mükemmel bir takım oluştururlar. Ancak kutlamalarla dolu bir yıl sona erdiğinde Sloane ve Jackson, nefret ettikleri her şeyi paylaşmanın beklenmedik bir şekilde sevdikleri bir şey olabileceğini fark ederler.

Holidate 2 gelecek mi?

Film henüz 24 saat gibi kısa bir süredir Netflix kütüphanesinde. Bu nedenle yapım, henüz 2. bir film için onay almış değil. Gördüğü bu büyük ilgi önümüzdeki dönemde “Holidate 2”  filmi gelebileceğini düşündürse de muhtemelen bir devam filmi olmayacak. Çünkü filmin devam etmesi için yeni bir tatil ilişkisi gerekecek. Ancak bunun olması için Sloane ve Jackson ikilisinin ayrılması gerekebilir ve bu da izleyiciler tarafından pek de istenmeyen bir şey. Yani büyük bir ihtimalle Holidate 2. filmi gelmeyecek.

Hala izlemediyseniz filmin fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
the crown seyrederiz 1
mm

The Crown 4. sezonundan yeni fragman yayımlandı

Sonraki
Yarım Kalan Aşklar
mm

Yarım Kalan Aşklar final bölümü yayımlandı