Exxen, Yetiş Zeynep dizisini duyurdu

mm
Exxen

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlayacağı dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler duyurulmaya devam ediliyor. Yapılan son açıklamaya göre platformun ilk gününde izleyiciler ile buluşacak yapımlardan biri de Yetiş Zeynep isimli dizi oldu.

Dizi, geçtiğimiz saatlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Üniversite öğrencisi Zeynep bir anda 6 çocuğun arasına düşerse… Çok yakında sizlerle. Yetiş Zeynep, Exxen’de.” notu ile yapılan bir paylaşım ile duyuruldu. Ayrıca dizinin ilk resmi posteri ve oyuncu kadrosu da izleyicilerin beğenisine sunulmuş oldu.

Yetiş Zeynep

Yetiş Zeynep dizisinin konusu

Geçtiğimiz saatlerde duyurulmuş olan dizi, komedi türünde olacak. Dizi, bir üniversite öğrencisi olan Zeynep’in, (Aslı Bekiroğlu) hiç beklenmedik bir şekilde kendini 6 farklı tarzdaki çocuğun arasında buluvermesi konusu üzerinden ilerleyecek.

Dizinin oyuncu kadrosunda; Aslı Bekiroğlu, Keremcem, Ece Dizdar, Berke Acar, Elif Atalay, Su Çeper, Mehmet Aybars Kaya, Artun Can Salman ve Emir Salman gibi birçok isim yer alıyor. Dizinin ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise şu an için belirsiz. Ancak detayların önümüzdeki dönemde izleyicilere aktarılması bekleniyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Batwoman

Batwoman 2. sezonundan yeni bir poster yayımlandı

Sonraki
his dark materials
mm

His Dark Materials 4. sezon olacak mı?