His Dark Materials 3. sezon onayı aldı

his dark materials

HBO ve BBC One’da yayımlanan fantastik dram dizisi His Dark Materials‘ın ilk sezonu, 3 Kasım 2019 tarihinde izleyici ile buluşmuştu. 2. sezonu da 16 Kasım 2020 tarihinde platformdaki yerini almıştı. Dizinin 2. sezonunun yayımlanmasının üstünden kısa bir güre geçmişken 3. sezon için yenilendiğini öğrendik.

Dizinin 3. sezonu, aynı zamanda final sezonu da olacak ancak ne zaman çekimlerine başlanacağı ya da yayımlanacağı gibi ayrıntılar belirsizliğini koruyor.

his dark materials

His Dark Materials konusu

Aynı adlı roman serisine dayanan dizinin yönetmen koltuğunda, The King’s Speech’in ünlü yönetmeni Tom Hooper oturuyor. Shameless ve Skins dizilerine de senaristlik yapmış Jack Thorne‘un senaryosunu kaleme alıyor.

Sihir kurallarının hüküm sürdüğü bir evrende kayıp bir çocuk vakasını araştıran küçük Lyra, büyük bir gizemin perdelerini aralıyor. Yetim büyüyen Lyra’nın dünyası, amcasının uzun bir zaman sonra kuzeyden dönmesi ile birlikte altüst oluyor. Lyra, Londra’da yeni bir hayata başlıyor ve Mrs. Coulter’in yardımı ile Roger’ı bulmaya odaklanıyor. Bayan Coulter ve Majisteryum’dan kaçmaya devam eden Lyra, hiç ummadığı bir yerden yardım alıyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Yetiş Zeynep
mm

Exxen, Öğrenci Evi dizisini duyurdu

Sonraki
şarkını söyle

Pharrell Williams, Halsey ve Bono “Şarkını Söyle 2” kadrosuna katıldı