Pharrell Williams, Halsey ve Bono “Şarkını Söyle 2” kadrosuna katıldı

şarkını söyle

Universal Pictures ve Illumination Entertainment tarafından çıkarılan, 2016 yapımı Şarkını Söyle animasyom filminin devam filmi yolda!

Scarlett Johansson, Tori Kelly, Matthew McConaughey, Reese Witherspoon, Taron Egerton gibi başarılı isimler tarafından seslendirilen ilk film, büyük bir beğeni toplamıştı. İkincisi çıkacağı söylenen film için seslendirme ekibi belli oldu.

U2 grubunun baş vokali Bono, Çılgın Hırsız 2 filmine yaptığı şarkı olan “Happy” ile akıllara kazınan Pharrel Williams ve ünlü şarkıcı Halsey‘in seslendirmen ekibinden olduğu açıklandı.

şarkını söyle

Şarkını Söyle 2’nin seslendirme kadrosu belli oldu

Filmin başrollerini seslendirecek bu üçlüden olan Bono, ilk kez bir seslendirme yapacağı için hayranları merakla filmi bekliyor.

Illumination’ın kurucusu Chris Meledandri, “Şarkını Söyle 2, animasyon türünün ötesine geçiyor.” diyerek beklentileri yükseltiyor. Hayattaki zorluklara karşı dik durmayı öğütleyen film, bunların hepsini müzikal bir ortamda kutlamanın güzelliğini sunuyor. “Özünde iyimserlik ve inancın gücü” bulunduğu söylenen film için seyirci şimdiden çok heyecanlı.

Şarkını Söyle 2’de Reese Witherspoon, anne domuz Rosita’yı; Nick Kroll, dansçı domuz Gunter’ı; Scarlett Johansson, kirpi Ash’i tekrar seslendirecek. Yeni seslendirmenlerden Halsey, Jimmy Crystal’in kızı Porsche’u; Bono, Clay Calloway’i ve Pharrell Williams ise fil Alfonso’yu seslendirecek. Güzel bir iş çıkacağını umarak 22 Aralık 2021’de çıkacak bu film için sabırsızlanıyoruz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
his dark materials

His Dark Materials 3. sezon onayı aldı

Sonraki
dune

Dune HBO Max’te yayımlanmayabilir