4875380

High Flying Bird’ün devam filmi için hazırlıklara başlandı!

High Flying Bird’ün devam filmi için hazırlıklara başlandı!

André Holland’ın başrolünde yer aldığı Steven Soderbergh imzalı High Flying Bird’ün devam filmi için hazırlıklara başlandığı duyuruldu.

Oscar ödüllü yönetmen Steven Soderbergh’ün iPhone ile çektiği 2018 yapımlı Unsane filmi sonrasında yine aynı yöntemle çekimlerini gerçekleştirdiği dram türündeki High Flying Bird, profesyonel basketbol liginde bir spor menajeri olan Ray Burke’nin kariyerinin tehlikede olduğu bir anda, bulduğu cesur bir planla basketbol maçlarını sonsuza dek değiştirme hikayesini konu ediniyordu.

svg%3E

Moonlight filminin Oscar ödüllü senaristi olan Tarell Alvin McCraney’nin senaryosunu kaleme aldığı filmin başrolünde The Eddy, Moonlight gibi yapımlar ile tanınan André Holland’ın yer alıyordu. Netflix’te yayımlanan filmin eleştirmenler ve izleyiciler tarafından büyük beğeni ile karşılanması ise akıllara bir devam filminin gelip gelmeyeceğini getiriyordu. Şu sıralar yeni çıkan dizisi “The Eddy” ile gündemde olan André Holland, sonunda High Flying Bird’ün devam filmi için hazırlıklara başlandığını açıkladı ve “Devam filmi üzerinde çalışıyoruz. Kimseye söylemedim ama bunun üzerinde çalışıyoruz. Yani evet, umarım, bunu yaptıktan sonra 90 dakikalık bir film ile akılda kalan sorulara cevap verebileceğiz.” açıklamasını yaptı.

Yayım tarihi ya da Netflix’te mi yoksa başka bir dijital platformda mı yayımlanacağı konusu henüz açıklığa kavuşmayan film hakkındaki yeni gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

İlk filmin fragmanına aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.