Blu TV

Hiç dizisi ne zaman çıkacak?

BluTV’nin yeni orijinal yapımlarından biri olan Hiç dizisinin ilk fragmanı, geçtiğimiz saatlerde BluTV’nin YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu. BluTV, geçtiğimiz günlerde bir açıklama yapmış ve 2020 yılında 10.000 saatlik içerik ile izleyici karşısına çıktığını duyurmuştu. 2021 yılında ise bu saatin 10.000’den 15.000’e çıkacağını da açıklamıştı. Birçok yeni dizi, film ve program duyuran platformun içeriklerinden bir de Hiç dizisiydi.

Sıfır Bir‘in yapımcıları tarafından hazırlanacak olan dizi, BluTV’nin gençlik dizilerine kendi tarzını yansıttığı bir yapım olacak. Aynı zamanda dizide; Doğanay, Uzun Makarna, Semih Varol ve Sera gibi sosyal medya fenomenleri yer alacak.

hiç

Hiç ne zaman çıkacak?

Üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup genci odağına alan dizinin orijinal açıklaması ise şu şekilde:

Ne kadar büyük oynarsan katlanacağın sonuçlar da o kadar büyük olur. Üniversite hayatına tutunmaya çalışan bir grup gencin arkadaşlarına yardımcı olmak için başladıkları “ticaret” çok daha büyük bir organizasyona dönüşüyor. #HİÇ yakında sadece BluTV’de. 

2021 yılı içerisinde izleyicilerin beğenisine sunulacağı bilinen dizinin tam olarak hangi tarihte yayımlanacağı da fragman ile beraber duyuruldu. Dizi, 10 Şubat 2021 tarihinde izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.