After We Fell

After We Fell fragmanı yayımlandı

Anna Todd adlı bir genç kızın Wattpad üzerinden yazdığı hikâye, kitap haline getirilmiş ve bu kitap da bir film serisine dönüştürülmüştü. After filmi, geçtiğimiz yıl vizyona girmişti. Serinin ikinci kitabından uyarlanan ikinci filmi After We Collided ise bir süre önce izleyicilerle buluşmuştu. Bugün ise serinin 3. filmi After We Fell’in ilk fragmanı yayımlandı.

After We Fell

Başrollerinde Josephine Langford ve Hero Fiennes‘in bulunduğu seriye, iki filmin daha çekileceği zaten biliniyordu. Geçtiğimiz haftalarda, dizinin sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan bir video ile çekimlerin tamamlandığı duyuruldu. Hem de her iki filmin. Paylaşılan videoda Josephine Langford ve Hero Fiennes, hayranlarına ve set ekibine teşekkürlerini iletmişti.

After We Fell ne zaman çıkacak?

Filmin devam filmleri ile ilgili net bir tarih hâlâ bulunmamakta. Filmlerin post prodüksiyon çalışmaları göz önüne alındığında 3. film olan After We Fell’in 2021 yılının sonlarına doğru izleyici ile buluşması bekleniyordu, filmin yönetmeni de bunu doğruladı. Serinin 4. devam filmi ise muhtemelen 2022 yılında izleyicilerin beğenisine sunulacak.

Filmden yayımlanan fragmanı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.