Henry Cavill

Henry Cavill, yeni Superman filmi için sözleşme imzaladı

İlk kez 2013 yapımı Man of Steel filmi ile Superman rolünde izleyici karşısına çıkan Henry Cavill, Batman vs Superman: Dawn of Justice ve Justice League’de Superman filmlerinde de Superman’e hayat vermişti.

Henry Cavill

Henry Cavill, DC Sinematik Evreni’nin en önemli parçalarından biri olsa da, Justice League filminin gişedeki başarısızlığı ve DC Sinematik Evreni‘nin geri plana atılması Cavill’in bu evrendeki rolünü de şüpheli hale getirmişti. Böylece 2018 yılının son aylarında Cavill’in, Superman rolüne veda ettiği konuşulmaya başlandı. Warner Bros. ve Cavill bu iddiaları açıkça doğrulamasa da Cavill, yolların ayrıldığını ima eden açıklamalarda bulundu. Yaşanan bu süreç ise oyuncuyu son kez Superman rolünde izlediğimizi düşündürdü.

Şirket ve stüdyo Cavill’ın Superman’ini, Marvel’ın Nick Fury karakteri için Samuel L. Jackson’la yaptığı gibi bir şeye dönüştürmek istiyordu. Sonradan oyuncunun The Witcher için Netflix’le anlaşması ile birlikte bu plan hayata geçirilememişti.

Henry Cavill

Ancak geçtiğimiz aylarda Henry Cavill’ın ,Warner Bros. ile bir sözleşme halinde olduğunu ve eğer sözleşme imzalanırsa Cavill’ın yeni bir film ile karaktere geri döneceğini duymuştuk. Bugün ise bu olay gerçekleşti ve Henry Cavill ile Warner Bros. arasındaki sözleşme imzalandı. Sözleşmeye göre Henry Cavill’ın üç filmde başrol olacak. Ayrıca yine sözleşme gereği Superman’i birkaç filmde de yan rolde görebiliriz. Şimdilik geri dönüş ile ilgili resmi bir açıklama bulunmadığından kesin bir şey söylemek pek mümkün değil.

DC evreninde şu an için toplamda 3 filmi bulunan Henry Cavill’ın Supreman’i için gelen eleştiriler biraz karışık. Karakteri doğru yansıtamadığını düşünen de var role çok yakıştığını düşünen de.

Yeni  gelişmeler ve daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.