Free Guy

Free Guy ne zaman çıkacak?

Ryan Reynolds‘ın başrolünde olduğu ve izleyiciler tarafından merakla beklenen Free Guy filminin vizyon tarihi duyuruldu.

Son dönemde Pokémon: Detective Pikachu, The Hitman’s Bodyguard ve 6 Underground gibi filmler ile izleyici karşısına çıkan Ryan Reynolds, bu yıl izleyicileri eğlenceli bir maceraya ortak edecek olan büyük bütçeli bir yapımla daha karşımıza çıkacak. 20th Century Studios filminin başrolünde olan Reynolds, filmde bir video oyunu karakteri olarak rol alıyor.

Free Guy

Free Guy vizyon tarihi ne?

Filmin yapımcı şirketi 21 Laps Entertainment, devam eden Covid-19 salgınının ortasında yeni bir karar alarak Free Guy filmini erteledi. Filmin yeni vizyon tarihi olarak 21 Mayıs 2021 tarihi açıklandı.

Free Guy filminin konusu

Grand Theft Auto ve Fortnite’ın bir karışımı olan açık dünya video oyunu Free City’de Guy (Reynolds), banka memuru olarak çalışan ve oyuncu olmayan bir karakterdir. Guy, Milly ve Keys isimli iki programcının geliştirdiği bir kod sayesinde dünyasının bir video oyunu olduğunun farkına varır. Ardından kendisini kahraman yapmak için adımlar atar ve geliştiriciler oyunu kapatmadan önce oyunu kurtarmak için zamana karşı yarışır.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.