çukur

Çukur’un 4. sezon 3. fragmanı yayımlandı

Show TV’nin sevilen ve reyting rekorları kıran dizisi Çukur, yeni sezon hazırlıklarına devam ediyor. Dizinin merakla beklenen 4. sezonunun 3. fragmanı da geçtiğimiz dakikalarda yayımlandı.

3 sezon boyunca reytinglerde üstün başarısını sürdüren dizi, yeni sezona oldukça iddialı hazırlanıyor. Geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Barış Arduç, sürpriz bir şekilde kadroya dahil olmuştu. 4. sezonda ise Çukur’da, İrem Sak ve Mustafa Avkıran gibi ünlü oyuncuları izleyeceğiz. Sak ve Avkıran, Erdenet ailesinin yeni üyelerini canlandıracak.

Çukur’un yeni sezonu ne zaman başlıyor?

3. sezonu COVID-19 nedeniyle mart ayında 26. bölümüyle sonlanan Çukur‘un, yeni sezonuyla ne zaman ekranlara döneceği merak konusu. Sevilen dizinin ekranlara eylül ayında geri döneceği bilinse de fragmanda da belirtildiği gibi henüz net bir tarih bulunmamakta.

çukur

Çukur’un son bölümünde neler olmuştu?

Çukur 3. sezon 26. bölümde; telekonferans ile çevrimiçi ortamda buluşan Koçovalı kardeşler, aralarındaki problemi yine çözememiş ve bildikleri yoldan gitmeye karar vermişlerdi. Mahalledekiler de yeni düşmanları Arık Böke Erdenet hakkında topladıkları bilgileri birbirleri ile paylaştılar. Salgından önceki son bölümde Yamaç Koçovalı liderliğindeki Çukur, Çağatay Erdenet’ten kurtulmayı başarmıştı. Çağatay’ı tuzağa düşürmek için harika bir plan yapan Yamaç ve Salih, kanıtlarla beraber Çağatay’ı polise teslim etmişti. Çağatay, Erdenet nüfusunu kullanarak hapis cezasından kurtulmuş fakat babasının kementini yemekten kurtulamamıştı. Tüm bunların üzerine Erdenet ailesi ise Çukur’a karşı oyuncu değişikliğine gidiyor. Oyunda artık Çukur’u daha ciddiye alan ve ilk günden tek başına Çukur’a giderek Yamaç’ın karşısına dikilen Arık Böke Erdenet var.

Yayımlanan son fragmana aşağıdan ulaşabilir, yeni gelişmeler için sayfamızı takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.