Hekimoğlu

Hekimoğlu 17. bölüm 2. fragmanı yayımlandı

Dünya çapında büyük bir hayran kitlesi edinen House M.D.‘nin Türkiye uyarlaması olan Hekimoğlu dizisinin 17. bölüm 2. fragmanı yayımlandı.

Başrollerinde; Timuçin Esen, Okan Yalabık, Ebru Özkan, Kaan Yıldırım, Aytaç Şaşmaz ve Damla Colbay gibi isimlerin yer aldığı dizinin 17. bölümü, 15 Eylül Salı günü Kanal D’de ekranlara gelecek.

Hekimoğlu

Hekimoğlu 15. bölümde ne oldu?

Hekimoğlu bir kadının sesiyle irkilir: “Ateş!” Yıllardır görmediği, konuşmadığı ama vaktiyle çok değer verdiği biridir bu kadın. Onca zaman sonra tekrar karşısına çıkması da elbette sebepsiz değildir. Ateş’ten öyle bir şey ister ki bir anda her şey durur. Sadece Ateş değil, onu tanıyan herkes bu istekten tedirginlik duyacaktır. Peki Ateş, geçmişinden gelen bu kadını geri çevirebilecek midir?

Diğer yandan İpek de hastanede Ateş’i aramaktadır. Acil olarak üniversitede derse girmesini ister. Ateş ise bir anlaşma yapmadan tabii ki bunu kabul etmeyecektir. Bu ders, hem öğrenciler için hem de Ateş için benzersiz bir deneyim olur. Hekimoğlu, ders boyunca geçmişini sorgulayacak ve kendisiyle ilgili birçok soru işaretini gün yüzüne çıkartacaktır.

Dizinin yayımlanan yeni bölüm fragmanını hemen aşağıdan izleyebilir ve dizi ile ilgili yeni gelişmelerden haberdar olmak için sitemizi takipte kalabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.