The Outsider

The Outsider dizisi iptal edildi

Stephen King’in 2018 yılında yayımlanmış olan The Outsider” adlı aynı romanından uyarlanan mini dizi, iddialı oyuncu kadrosu ve başarılı uyarlamasıyla bu yılın başarılı işlerinden biri olarak dikkat çekmişti. Geçtiğimiz haftalarda, dizinin 2. sezon onayı aldığını öğrenmiştik. Ancak bugün HBO, The Outsider için yeni bir sezon onayı vermediğini açıkladı. Hayranları üzen bu gelişmenin ardından ise dizinin yapımcı şirketi MRC, yeni yayıncı arayışına başlayacaklarını duyurdu.

Cynthia Erivo, Bill Camp, Mare Winningham, Paddy Considine, Julianne Nicholson, Yul Vázquez, Jeremy Bobb, Marc Menchaca gibi isimlerin oyuncu kadrosunda yer aldığı dizinin 2. sezonunun hangi kanalda yayımlanacağı henüz bilinmiyor.

The Outsider

The Outsider konusu

11 yaşındaki bir çocuğun hunharca katledilen cesedi bir parkta bulunur. Görgü tanıkları ve cesetten alınan parmak izleri, kentin en saygın adamlarından birini işaret etmektedir. Cinayetin baş şüphelisi olarak görülen kişi; Küçükler Ligi koçu, İngilizce öğretmeni, iyi bir eş ve iki kız babası olan Terry Maitland’dır.

Soruşturmanın başına geçen dedektif Ralph Anderson, düzenlediği bir operasyon ile halkın gözleri önünde Terry Maitland’ı tutuklar. Terry her ne kadar suçsuz olduğunu açıklamaya çalışsa da dava aleyhinde ilerlemektedir. Ancak araştırma devam ettikçe ortaya çıkan gerçekler ve Tery’nin olay gecesi ile ilgili anlattıkları, davanın tüm seyrinin değişmesine neden olur.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.