hazal kaya benden ne olur

Hazal Kaya “Benden Ne Olur” filminin setinden fotoğraf paylaştı

Aslı T. Kızmaz’ın kaleme aldığı “Benden Ne Olur” isimli kitabın uyarlaması olacak filmde, Hazal Kaya başrol olarak bulunacak. Hazal Kaya, uzun bir aradan sonra bu film ile sinema dünyasına geri dönmüş olacak.

Geçtiğimiz günlerde, filmde Hazal Kaya’ya eşlik edecek isim açıklanmıştı. Kaya ile başrolü paylaşacak olan isim, son zamanlarda yıldızı parlayan Onur Tuna olacak. Onur Tuna, filmde Soner karakterine can verecek.

Hazal Kaya ve Onur Tuna’nın oyuncu kadrosunda bulunduğu film, bir aksaklık çıkmazsa 29 Ekim 2020 tarihinde izleyici ile buluşacak.

Hazal Kaya, sette makyajı yapılırken paylaştığı fotoğrafta oğlu Fikret Ali Atay ile beraber. Hazal Kaya’nın 9 aylık oğlu ile paylaştığı fotoğraf, oldukça ilgi çekti.

Benden Ne Olur konusu

Filmde Hazal Kaya, hayatında büyük işler başaran kadınları eleştiren ve hayattaki yerini sorgulayıp arayan gözü kara bir kadını canlandırıyor. Yapımcılığı Ay Yapım tarafından üstlenilen film; hem aşk, hem eğlence, hem de iş hayatını bir araya getirerek bizlere muzip bir hikaye sunuyor.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.