Proje (Project Power) oyuncu kadrosu

mm
project power

Netflix’in merakla beklenen filmi Proje (Project Power) dün yayımlandı. Film, New Orlens sokaklarında gizemli bir hapın söylentilerinin yayılmasıyla başlıyor. Hapı kullananlarda birbirinden farklı süper güçler ortaya çıkmaktadır. Ancak kimse hapı kullanana kadar neler olacağını bilemez. Hapı kullananlardan bazıları görünmezlik, özel bir cilde sahip olmak gibi güçler elde ederken bazılarında da ölümcül reaksiyonlar ortaya çıkar. Hapın şehirde yayılması, bölgenin suç oranında ciddi bir artışa neden olunca yerel bir polis harekete geçer. Hapın yaratılmasından sorumlu olanların peşine düşen polis, bu süreçte genç bir satıcı ve intikam arzusu içinde olan eski bir askerle birlik olur.

Proje (Project Power) oyuncu kadrosu

Jamie Foxx – Art

Project Power

Hemen hemen herkesin tanıdığı bir yüz olan Jamie Foxx, Project Power (Proje) filminde Art ismindeki eski bir askeri subayı canlandırıyor. Art, kızı hapı üretenlerin elinde tutsak olduğu için hap üretimini durdurmaya kararlıdır. 2004’te Ray Charles rolüyle En İyi Erkek Oyuncu Oscar’ını kazanan Hollywood’un en büyük isimlerinden biri olan Jamie Foxx, Django Unchained, Baby Driver ve The Amazing Spider-Man 2 gibi çok sayıda büyük bütçeli filmde rol almıştır ve aynı zamanda bir müzisyendir.

Joseph Gordon-Levitt – Frank

project power Joseph Gordon-Levitt

Project Power’da yer alan hemen hemen herkesin tanıdığı bir başka kişi olan Joseph Gordon-Levitt, filmde suçla savaşmak için hapları alan, uyuşturucu satıcısı genç bir kız olan Robin ile ittifak içerisinde bulunan ve şehire suçla savaşmaya geldiğinde genç kıza yardım eden haydut bir polis rolünde bulunuyor. 10 Things I Hate About You filmi ile büyük bir ün kazanan Joseph Gordon-Levitt daha sonra 500 Days of Summer, Inception, The Dark Knight Rises ve Star Wars: The Last Jedi gibi birçok efsane yapımda yer aldı.

Dominique Fishback – Robin

project power Dominique Fishback

Dominique Fishback, filmde annesine bakan ama hapları satarak para kazanan bir genç olan, aynı zamanda bir rapçi olma hırsına ve yeteneğine sahip Robin karakterini canlandırıyor. Oyuncu; Fishback, mini dizi Show Me a Hero, skeç komedi programı Random Acts of Flyness’teki küçük rolleri, The Deuce dizisi ve ayrıca The Hate U Give ve Night Comes On gibi filmler ile tanınıyor.

Rodrigo Santoro – Biggie

project power Rodrigo Santoro

Brezilyalı aktör Rodrigo Santoro, filmde New Orleans’ı hap için bir test alanı olarak kullanmaktan sorumlu olan Biggie adındaki karaktere can veriyor. Aynı zamanda bir seslendirme sanatçısı olan Rodrigo Santoro, Westworld, Love Actually ve I Love You Phillip Morris gibi yer aldığı birçok önemli yapım ile tanınıyor.

Courtney B. Vance – Captain Crane

project power Courtney B. Vance

Filmde bir polis şefi olan ve suçla savaşmak için hapları alan Frank’in patronu rolünde bulunan Kaptan Crane rolü ile karşımıza çıkan Courtney B. Vance; The Preacher’s Wife, 12 Angry Men ve Terminator Genisys filmlerinde rol alması ile biliniyor.

Colson Baker – Newt

project power

Project Power’da hapları satarak para kazanan rapçi genç Robin’in kuzeni olarak yer alan Colson Baker; Nerve, Bird Box, Big Time Adolescence ve The Dirt gibi yapımlardaki rolleri ile tanınıyor. Aynı zamanda Machine Gun Kelly sahne adlı bir rapçidir ve Camila Cabello, Travis Barker ve Yungblud ile işbirlikleri yapmıştır.

Amy Landecker – Gardner

project power Amy Landecker

Tait Fletcher – Wallace

Allen Maldonado – Landry

Andrene Ward – Hammond-Irene

Mike Seal – Taylor

Kyanna Simone Simpson – Tracy

C.J. LeBlanc – Miggs

CG Lewis – Tommy

Joseph Poliquin – Indo

Total
0
Shares
Önceki
hazal kaya benden ne olur

Hazal Kaya “Benden Ne Olur” filminin setinden fotoğraf paylaştı

Sonraki
Zankyou No Terror

Anime önerisi: Zankyou No Terror (Terror in Resonance)