Grace Van Dien, Stranger Things 4. sezon kadrosuna katıldı

mm
Grace Van Dien

İlk olarak 15 Temmuz 2016 yılında Netflix üzerinden izleyiciye sunulan Stranger Things, yakaladığı büyük başarının ardından platformun en sevilen dizilerinden biri haline gelmişti. Hatta 2019 yılının Temmuz ayında yayımlanan 3. sezonu ile kendi rekorunu kırmış ve ilk üç günde 40 milyon izlenmeye ulaşmıştı. Bunların ardından ise izleyiciler 4. sezon için merakla beklemeye başladılar.

stranger things

Geçtiğimiz saatlerde ise dizinin oyuncu kadrosuna yeni bir isim katıldı. Netflix’in resmi sosyal medya hesaplarından yapmış olduğu yeni duyuruya göre Lady Driver ve Sleeping Beauty gibi yapımlar ile tanınan Grace Van Dien Stranger Things’in 4. sezon kadrosuna katıldı.

Grace Van Dien, hangi rol ile karşımıza çıkacak?

Genç oyuncuyu, Hawkins’in önde gelen amigo kızı ve okulun en popüler kızı Chrissy olarak izleyeceğiz. Ancak onun görünüşte mükemmel olan yüzeyinin altında karanlık bir sırrı vardır.

Dizinin yeni sezonunun ne zaman izleyiciler ile buluşacağı gibi detaylar ise henüz belirsizliğini koruyor. Ancak gelişmelerin önümüzdeki dönemde duyurulması bekleniyor.

Bizi sosyal medyada Instagram ve Twitter hesaplarımızdan takip edebilirsiniz. Dizi, film, anime haberleri ve çok daha fazlası için Seyrederiz’i takipte kalın!

Total
0
Shares
Önceki
love death and robots

Love Death and Robots 2. sezon incelemesi

Sonraki
Bill Skarsgard

Bill Skarsgard, John Wick 4’te olacak mı?