Gossip Girl

Gossip Girl fragmanı yayımlandı

HBO Max, yakında yeni kadrosu ile yeniden ekranlarda olacak Gossip Girl dizisinden yeni bir fragman paylaştı. Ayrıca platform, dizinin 8 Temmuz’da yayımlanacağını duyurdu.

Gossip Girl Cast in Official Trailer

Gossip Girl konusu

Dizi, orijinal hikayenin sekiz yıl sonrasında geçecek. Karakterler, Constance Billard School adlı bir okula gidecek. Erkekler de benzer şekilde St. Jude’s School’da okuyacak. “Gossip Girl” isimli meşhur dedikodu blogunun okulda yarattığı etkiyi gözler önüne serecek. Modern versiyonun hikayesi yine New York’ta geçecek ve ana dizinin finalinden sonra sosyal medyanın ve şehrin ne şekilde değiştiğini yeni karakterler üzerinden anlatacak.

Gossip Girl’ün yeni sezon yapımcılığını Joshua Safran, Stephanie Savage ve Josh Schwartz tarafından üstleniliyor. Dizide ise Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak ve Savannah Lee Smith gibi oyuncular yer alıyor.

Yeni bölümler, hem Cecily Von Ziegesar’ın romanlarından hem de Josh Schwartz ve Stephanie Savage tarafından geliştirilen CW serisinden ilham almaya devam edecek.

Dizi, 8 Temmuz Perşembe günü yayımlanacak. Yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
Leyla ile Mecnun
Leyla ile Mecnun çok yakında Exxen’de