Gossip Girl fragmanı yayımlandı

Gossip Girl

HBO Max, yakında yeni kadrosu ile yeniden ekranlarda olacak Gossip Girl dizisinden yeni bir fragman paylaştı. Ayrıca platform, dizinin 8 Temmuz’da yayımlanacağını duyurdu.

Gossip Girl Cast in Official Trailer

Gossip Girl konusu

Dizi, orijinal hikayenin sekiz yıl sonrasında geçecek. Karakterler, Constance Billard School adlı bir okula gidecek. Erkekler de benzer şekilde St. Jude’s School’da okuyacak. “Gossip Girl” isimli meşhur dedikodu blogunun okulda yarattığı etkiyi gözler önüne serecek. Modern versiyonun hikayesi yine New York’ta geçecek ve ana dizinin finalinden sonra sosyal medyanın ve şehrin ne şekilde değiştiğini yeni karakterler üzerinden anlatacak.

Gossip Girl’ün yeni sezon yapımcılığını Joshua Safran, Stephanie Savage ve Josh Schwartz tarafından üstleniliyor. Dizide ise Jordan Alexander, Eli Brown, Thomas Doherty, Tavi Gevinson, Emily Alyn Lind, Evan Mock, Zion Moreno, Whitney Peak ve Savannah Lee Smith gibi oyuncular yer alıyor.

Yeni bölümler, hem Cecily Von Ziegesar’ın romanlarından hem de Josh Schwartz ve Stephanie Savage tarafından geliştirilen CW serisinden ilham almaya devam edecek.

Dizi, 8 Temmuz Perşembe günü yayımlanacak. Yeni fragmanını aşağıdan izleyebilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
feel good

Feel Good 2. sezon ne zaman?

Sonraki
The Conjuring: The Devil Made Me Do It
mm

Korku Seansı 3: Beni Buna Şeytan Zorladı filminin son fragmanı yayımlandı