Korku Seansı 3: Beni Buna Şeytan Zorladı filminin son fragmanı yayımlandı

mm
The Conjuring: The Devil Made Me Do It

Warner Bros., Korku Seansı 3: Beni Buna Şeytan Zorladı filminin son fragmanını bu cuma yapılacak gala öncesinde yayımladı. Fragman bize, mobilyaların ve camların kırıldığı aynı zamanda duvarlarda bulunan çizik izleriyle de boğuşma belirtileriyle dolu bir ev gösteriyor.

korku seansı 3

Korku Seansı 3 filminin konusu

Dosyalarındaki en sansasyonel davalardan biri; genç bir çocuğun ruhu için bir kavgayla başlar, sonra onları daha önce gördükleri her şeyin ötesine götürür, ABD tarihinde ilk kez bir cinayet zanlısının savunma olarak şeytanın musallat olduğu iddia edilir.

Beni Buna Şeytan Zorladı, gerçek hayattaki paranormal araştırmacılar Ed ve Lorraine Warren’ı bile şoke eden; dehşet, cinayet ve bilinmeyen kötülüğün tüyler ürpertici bir hikayesini ortaya koymaktadır. Bu film, gerçek hayatta ABD tarihinde gerçekleşen Arne Cheyenne Johnson’ın duruşmasından ilham almıştır.

Ed Warren (Patrick Wilson) tarafından seslendirilen bir bölümde şöyle diyor: “Mahkeme, bir tanık her doğruyu söyleyeceğine yemin ettiği zaman Tanrı’nın varlığını kabul eder. Sanırım şeytanın varlığını kabul etmelerinin zamanı geldi”. Bu cümle, hem son fragman hem de Warren’ın suçunu şeytanın musallat olduğunu ortaya koyarak masum olduğunu iddia eden bir katilin garip vakasını araştırması gereken Beni Buna Şeytan Zorladı komplosu için mükemmel bir giriş oldu.

korku seansı 3

Türkiye’de ne zaman gösterime girecek?

Başlangıçta Eylül 2020’de gösterime girmesi planlanan film, COVID-19 salgını nedeniyle ertelendi. Korku Seansı 3: Beni Buna Şeytan Zorladı, Warner Bros. Pictures ve New Line Cinema tarafından 26 Mayıs 2021’de Birleşik Krallık’ta piyasaya sürüldü. Filmin 4 Haziran 2021’de ABD’de gösterime girmesi planlanıyor ve burada HBO Max yayın servisinde bir ay boyunca aynı anda gösterime girecek. Türkiye için ne zaman gösterime gireceği şu an belli değil.

Fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Gossip Girl

Gossip Girl fragmanı yayımlandı

Sonraki
menajerimi ara

Menajerimi Ara 40. bölüm fragmanı yayımlandı