DOTA: Dragon's Blood

DOTA: Dragon’s Blood’un yeni fragmanı yayımlandı

Dota video oyun serisi, evrenini geliştiriyor ve Netflix için hazırlanan bir yapım ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. DOTA: Dragon’s Blood adı ile yayımlanacak olan anime, geçtiğimiz saatlerde Dota 2’nin resmi Twitter hesabı üzerinden duyuruldu. Aynı zamanda Netflix, animenin çıkış tarihini duyuran bir videoyu resmi YouTube kanalı üzerinden izleyicilerin beğenisine sunuldu.

Animenin şov sunucusu Ashley Edward Miller, “Hayranlar DOTA 2 evrenini nasıl hayal ettiğimizi ve en sevdikleri karakterlerden bazıları hakkında; destansı, duygusal ve yetişkinlere yönelik bir hikayeyi bir araya getirme şeklimizi sevecekler.” ifadelerini de kullandı.

DOTA: Dragon's Blood

DOTA: Dragon’s Blood hakkında tüm bildiklerimiz

Anime, kendini dünyadaki belayı yeryüzünden silmeye adamış ünlü Dragon Knight olan Davion‘un başarılarını anlatacak. 25 Mart 2021 tarihinde Netflix kütüphanesindeki yerini alacak olan animenin, 8 bölüm olması bekleniyor.

Dizinin Netflix’in resmi YouTube kanalı üzerinden yayımlanan yeni fragmanı, “Ay Tanrıçası Selemene’ye hizmet etmek için yaşıyorlar. Ancak gerçekte kime hizmet ettiklerini henüz bilmiyorlar. Bu Mart’ta, asırlarca hatırlanacak büyük bir savaş başlıyor ve karanlıkta kalmış bir gerçek sonunda gün yüzüne çıkıyor.” notu ile paylaşıldı.

Yayımlanan yeni fragmana aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.