taylor swift ginny and georgia

Ginny and Georgia, Taylor Swift söylemi yüzünden tepki topluyor

Geçtiğimiz günlerde Netflix kütüphanesindeki yerini alan Ginny and Georgia dizisi, dizide Taylor Swift‘ten bahsederken kötü bir ifade kullandığı için önce Swift’in fanları tarafından ardından da birçok sosyal medya kullanıcı tarafından tepki topladı.

Dizide kullanılan “Sana ne? Sen Taylor Swift’ten hızlı erkek değiştiriyorsun.” repliği birçok hayranı kızdırdı ve bunun üzerine “Respect Taylor Swift” etiketi hızlı bir şekilde Twitter dünya gündemine girdi. Bunun üzerine Swift de resmi Twitter hesabı üzerinden Netflix’e ve diziye seslenen bir tweet attı.

taylor swift ginny and georgia

Taylor Swift, Ginny and Georgia olayı hakkında konuştu

Taylor, “Hey Ginny & Georgia, 2010 aradı ve tembel, derin cinsiyetçi şakasını geri istiyor. Bu kötü şeyi komik olarak tanımlayarak çalışkan kadınları aşağılamayı bıraksak nasıl olur? Ayrıca Netflix, Miss Americana’dan sonra bu kıyafet sana pek yakışmadı.” şeklinde bir tweet attı ve hem Netflix’e karşı hem de diziye karşı görüşlerini dile getirdi.

Netflix, 2020 yılında Miss Americana adlı bir belgesel yapmış ve ünlü şarkıcının müzikal kariyerine değinmişti.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.