Gibi

Gibi, Exxen’de yayımlandı

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Bugün ise platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan Gibi, Exxen kütüphanesindeki yerini aldı.

Dizi, geçtiğimiz günlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç, bomba bir komedi ile karşınızda! Komik skeçlerden oluşan dizimiz, 01.01.21’de EXXEN‘de!” notu ile yapılan bir paylaşımın ardından seyircilere duyurulmuştu.

Gibi

Gibi dizisinin konusu

Geçtiğimiz günde duyurulan komedi türündeki dizi, “bomba gibi bir komedi” olarak tanımlanıyor. Exxen tarafından yapılan açıklamaya göre mini dizi olarak tasarlanan yapım, komik ve izleyiciyi eğlendirecek skeçlerden oluşacak.

Merakla beklenen dizinin başrollerinde; Ölümlü Dünya, Cinayet Süsü yapımları ile adını oldukça geniş kitlelere duyurmuş Feyyaz Yiğit ve Muhteşem Yüzyıl, Lale Devri, Ulan İstanbul dizileri ile bilinen Kıvanç Kılınç yer alıyor.

Hala izlemediyseniz dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için sitemizi takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.