Hükümsüz, Exxen’de yayımlandı

mm
Hükümsüz

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Bugün ise platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan Hükümsüz, Exxen kütüphanesindeki yerini aldı.

Dizi, geçtiğimiz günlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Engellenebilir her ölüm, cinayettir! Katledilen hayallerin gerçek hayat hikayeleri Hükümsüz ile Exxen’de.” notu ile yapılan bir paylaşımın ardından seyircilere duyurulmuştu.

Hükümsüz

Hükümsüz konusu

Geçtiğimiz günlerde duyurulan dizi, gerilim türünde olacak. Daha önce yapılan açıklamaya göre dizi, katledilen hayallerin gerçek hayat hikayelerini konu ediniyor. Gerçek hayat hikâyelerinin üzerinde durulacağı Hükümsüz, son dönemlerde artış gösteren kadın cinayetleri ile ilgili birçok konuya da değinecek.

Yönetmen koltuğunda birçok önemli yapıma imza atmış olan Ömer Faruk Sorak’ın bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Burçin TerzioğluHande Doğandemirİsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy gibi birçok isim yer almakta.

Hala izlemediyseniz dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
sinema salonları

Sinema salonları ne zaman açılacak?

Sonraki
Gibi
mm

Gibi, Exxen’de yayımlandı