Hükümsüz

Hükümsüz, Exxen’de yayımlandı

Acun Ilıcalı‘nın kuruculuğunu yaptığı ve 1 Ocak 2021 itibari ile yayın hayatına başlamış olduğu yerli dijital yayın platformu Exxen‘den yeni projeler gelmeye devam ediyor. Bugün ise platformun merakla beklenen yapımlarından biri olan Hükümsüz, Exxen kütüphanesindeki yerini aldı.

Dizi, geçtiğimiz günlerde Exxen’in resmi Twitter hesabı üzerinden “Engellenebilir her ölüm, cinayettir! Katledilen hayallerin gerçek hayat hikayeleri Hükümsüz ile Exxen’de.” notu ile yapılan bir paylaşımın ardından seyircilere duyurulmuştu.

Hükümsüz

Hükümsüz konusu

Geçtiğimiz günlerde duyurulan dizi, gerilim türünde olacak. Daha önce yapılan açıklamaya göre dizi, katledilen hayallerin gerçek hayat hikayelerini konu ediniyor. Gerçek hayat hikâyelerinin üzerinde durulacağı Hükümsüz, son dönemlerde artış gösteren kadın cinayetleri ile ilgili birçok konuya da değinecek.

Yönetmen koltuğunda birçok önemli yapıma imza atmış olan Ömer Faruk Sorak’ın bulunduğu dizinin oyuncu kadrosunda; Burçin TerzioğluHande Doğandemirİsmail Hacıoğlu ve Alican Yücesoy gibi birçok isim yer almakta.

Hala izlemediyseniz dizinin yayımlanan fragmanını hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

Yeni gelişmeler ve çok daha fazlası için takipte kalın.

Seyrederiz, Türkiye’nin dizi ve film platformudur. Sitemiz üzerinden dizi ve filmlere dair haberler, incelemeler, öneriler, eleştiriler gibi çeşitli içeriklere ulaşabilirsiniz.

Daha Fazla İçerik
İstanbul Film Festivali
40. İstanbul Film Festivali sinemalarda