Ghostbusters 3’ten yeni görseller yayımlandı

Ghostbusters 3

Serinin merakla beklenen devam filmi Ghostbusters: Afterlife‘dan yeni görseller yayımlandı. Yayımlanan yeni görseller; oldukça ürkütücü gözüken bir evi, bazı karakterleri ve proton ışınlarını içeriyor. Afterlife’da yepyeni bir oyuncu kadrosu ile, önceki filmlerin geçtiği New York City ortamından uzakta gerçekleşen yepyeni bir macera izleyeceğiz.

Ghostbusters

Yönetmen Ivan Reitman, 1984’te vizyona giren ilk filmiyle izleyicilerin beğenisini kazandıktan sonra, bir devam filmi için sevimli oyun kadrosunu geri getirdi. Ancak devam filmi, orijinali kadar komedi ve aksiyon sahneleri içermiyordu. Bu da finansal olarak başarılı, ancak hayal kırıklığı yaratan bir yapım olmasına neden oldu.

İlerleyen yıllarda ise hayranlar, Ghostbusters 3 için giderek daha da umutsuz hale geldi. Ancak dizinin ortak yaratıcısı Aykroyd tarafından gelen bir açıklama ile üçüncü bir filmin geleceğini öğrendik. Ramis’in 2014’te vefat etmesi ve Murray’in geri dönme konusundaki ilgisizliği, üçüncü film için neredeyse tüm umut ışıklarını söndürdü.

Ghostbusters 3 ne zaman çıkacak?

Ghostbusters 3‘ün bu yılın kasım ayında vizyona girmesinin ardından beklemeye değmiş mi, değmemiş mi göreceğiz. Filmde şimdiye kadar görülen her şey en alaycı hayranın bile ilgisini çekmeye yetti. Paylaşılan görseller için hemen aşağıya göz atın:

Ghostbusters 3 min
Ghostbusters 3 1 min
Ghostbusters 3 2 min

Daha fazla film haberleri için takipte kalın.

Total
0
Shares
Önceki
Loki

Loki neden Thor: Love and Thunder’da yok? Tom Hiddleston açıkladı

Sonraki
loki-4-sezon-disney+
mm

Loki’nin yazarı, dizi hakkında konuştu