Loki neden Thor: Love and Thunder’da yok? Tom Hiddleston açıkladı

Loki

Aktör Tom Hiddleston, Loki‘nin Thor: Love and Thunder’da olmayacağını doğruladı ve iki karakterin bu noktada ayrılmasının en iyisi olduğunu açıkladı. Bununla birlikte, MCU’da varlığı devam edecek olmasına rağmen Loki ile Thor’un yakın bir zamanda tekrar bir araya gelmesini beklemeyin.

Tom Hiddleston Loki

2011’de vizyona giren ilk Thor filmi ile çıkış yapmalarının ardından Tom Hiddleston ve Chris Hemsworth, MCU’da toplamda altı kez beraber rol aldılar. Karmaşık ilişkilerinin yanında, ortak bir amaç için tekrar tekrar bir araya geldikleri de oldu. Fakat ne yazık ki Loki, Infinity War’da Thanos tarafından öldürüldüğü gözüktükten sonra kayıplara karıştı. Alternatif bir gerçeklikte Loki yeni bir maceraya atılacak. Bu sırada kardeşinin ne yaptığından habersiz olan Thor ise yeni filmde kendi hikayesini yaşayacak.

Loki, neden Thor: Love and Thunder’da olmayacak?

İki karakter şu anda farklı gerçeklikte bulunuyorlar, ancak hayranlardan bazıları Yaramazlık Tanrısı’nın sonunda MCU filmine katılmasını umuyor. Tom Hiddleston, kendisiyle yapılan bir röportajda iki karakterin ayrı olmasının en iyisi olacağını söyledi. Açıklaması ise şu şekilde:

“Bu iki kardeş hakkında elimizden geldiğince araştırma yaptık. Thor filmlerinin bir aile destanı niteliği taşımasından ve iki karakter arasındaki karşıtlığın belki de şimdilik kapalı kalması gereken bir kitap olduğundan bahsettik.”

Ayrıca, Thor: Love and Thunder’ın ne zaman çıkacağı ile ilgili bilgi sahibi olmak istiyorsanız Thor: Love and Thunder ne zaman çıkacak? içeriğimize göz atabilirsiniz.

Total
0
Shares
Önceki
Görevimiz Tehlike

Görevimiz Tehlike izleme sırası

Sonraki
Ghostbusters 3

Ghostbusters 3’ten yeni görseller yayımlandı